Informējam, ka šobrīd pasūtījumus nepieņemam - mājas lapas koncepts tiek mainīts!

Apmaksa un piegāde

Apmaksa

 1. Visas cenas Gabe.lv mājaslapā ir norādītas iekļaujot visus nodokļus atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanas prasībām.
      Šobrīd www.gabe.lv ir Saimnieciskās Darbības veicējs, kas nav PVN maksātājs.
 2. Cenās, kas norādītas pie precēm, nav iekļauta piegāde (ja nav norādīta atsevišķa AKCIJA bezmaksas piegādei).
      Piegāde tiek norādīta atsevišķi, cena ir atkarīga no izvēlētās piegādes veida.
  3. Veicot, noformējot pasūtījumu, Jums ir iespēja izvēlēties sekojošos maksājuma veidus:

Pasūtījuma apmaksa (bankas pārskaitījums)

1. Veicot, noformējot pasūtījumu, Jums tiek sastādīts rēķins.

2. Rēķina apmaksas termiņš ir 7 dienas no rēķina sastādīšanas brīža.
3. Apmaksa jāveic uz rēķinā norādītā preču izsniedzēja norēķinu konta Nr. Veicot apmaksu, maksājuma mērķī jānorāda sastādītā rēķina numurs.
4. Lai paātrinātu pasūtījuma izpildi, uz e-pastu gabe@gabe.lv, vēlams nosūtīt maksājuma uzdevumu.

Pasūtījuma saņemšana un piegāde

Pasūtīto preci Jums ir iespējams saņemt sekojošos veidos:

  Preces piegāde, atkarībā no preces pieejamības 1- 5 d.d. laikā, saņemot pasūtījumu mēs Jūs informēsim par tuvāko piegādes laiku.

1. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 100 EUR Rīgas pilsētas ietvaros (cena 0,00 EUR)

 Piegāde notiek uz Jūsu norādīto adresi. Kurjers Jums nosūtīs sms vai e-pastu par piegādes dienu un laiku, ja Jums norādītais laiks nebūs pieejams sekojiet līdzi norādēm, kas tiks iekļautas sms vai e-pastā. Saņemot pasūtījumu Jums ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

2. DPD piegāde pickup punktos (cena 1,99 Eur)

 Piegāde tiks veikta uz Jūsu norādīto DPD Pickup Paku punktu.
 Tiklīdz paka tiks piegādāta DPD Pickup Paku punktā, Jūs saņemsiet SMS, kurā būs ietverta sekojoša informācija:
- pakas numurs;
- PIN kods;
- DPD Pickup Paku punkta nosaukums;
- DPD Pickup Paku punkta adrese.
  Sūtijums ir jāizņem septiņu kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas.

3. Piegāde uz Omnivas pakomātiem visā Latvijā (cena 2.88 Eur)

 Piegāde tiks veikta uz Jūsu norādīto Omnivas pakomātu.
Sūtījuma saņemšanai Jums būs nepieciešams individuāls pakomāta durvju kods, ko nosūtīsim īsziņā/e-pastā. Pēc durvju koda ievadīšanas pakomātā, atvērsies tā skapīša durvis, kurā ievietots Jums adresētais sūtījums. Sūtijums ir jāizņem sešu kalendāro dienu laikā pēc SMS vai e-pasta saņemšanas.

4. Piegāde uz Pasta Stacija pakomātiem visā Latvijā (cena 2.82 Eur)

 Piegāde tiks veikta uz Jūsu norādīto Pasta Stacijas pakomātu.
Sūtījuma saņemšanai Jums būs nepieciešams individuāls pakomāta durvju kods, ko nosūtīsim īsziņā/e-pastā. Pēc durvju koda ievadīšanas pakomātā, atvērsies tā skapīša durvis, kurā ievietots Jums adresētais sūtījums. Sūtijums ir jāizņem septiņu kalendāro dienu laikā pēc SMS vai e-pasta saņemšanas.

5. Piegāde ar Latvijas Pasts (cena 3,50 Eur)

 Uz jūsu norādīto adresi pienāks informatīvs paziņojums ar norādi, kurā pasta nodaļā pasūtījumu iespējams saņemt.

6. DPD kurjerpasts uz Jūsu norādīto adresi (cena 4.50 Eur)

 Piegāde ar DPD kurjerpastu notiek uz Jūsu norādīto adresi. Kurjers Jums nosūtīs sms vai e-pastu par piegādes dienu un laiku, ja Jums norādītais laiks nebūs pieejams sekojiet līdzi norādēm, kas tiks iekļautas sms vai e-pastā. Saņemot pasūtījumu Jums ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

7. DPD piegāde pickup punktos EIROPĀ (cena 14,99 Eur)

 Piegāde tiks veikta uz Jūsu norādīto DPD Pickup Paku punktu.
 Tiklīdz paka tiks piegādāta DPD Pickup Paku punktā, Jūs saņemsiet SMS, kurā būs ietverta sekojoša informācija:
- pakas numurs;
- PIN kods;
- DPD Pickup Paku punkta nosaukums;
- DPD Pickup Paku punkta adrese.
 Sūtijums ir jāizņem septiņu kalendāro dienu laikā pēc SMS saņemšanas.

8. DPD kurjerpasts uz Jūsu norādīto adresi EIROPĀ (cena 17.99 Eur)

 Piegāde notiek uz Jūsu norādīto adresi. Kurjers Jums nosūtīs sms vai e-pastu par piegādes dienu un laiku, ja Jums norādītais laiks nebūs pieejams sekojiet līdzi norādēm, kas tiks iekļautas sms vai e-pastā. Saņemot pasūtījumu Jums ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

 Piegādes un samaksas kārtība

 Pircējs veic preču pasūtīšanu šajā mājas lapā, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam uz e-pastu nosūtīto rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Lietošanas noteikumi un distances līgums

  Mūsu mājas lapas Gabe.lv lietošanas noteikumi ir saistoši katram lietotājam, kurš izmanto mūsu mājaslapā esošos pakalpojumus.

1. Konfidencionalitāte

 Mūsu mājas lapa Gabe.lv lieto un uzglabā Jūsu personīgo informāciju šādiem mērķiem:

 • 1.1. lai administrētu saistības pret savu klientu, piemēram, pasūtījuma apstrādei, izpildei un piegādes nodrosināšanai

 • 1.2. lai risinātu radušos jautājumus pasūtījumu izpildes laikā

 • 1.3. lai veiktu pārdošanas analīzi ar mērķi uzlabot pakalpojumu kvalitāti un izstrādātu jaunus produktus

 • 1.4. iepērkoties  interneta veikalā Gabe.lv, Jūs brīvprātīgi nododiet savus datus: vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs Saimnieciskās darbības veicējas - Lāsmas Mednes-Grišules rīcībā Jūsu pasūtījuma apstrādei. Ar šo apstiprinām, ka Jūsu personas dati, kuri reģistrējoties vai iepērkoties mūsu interneta veikalā, ir nonākuši mūsu rīcībā, ir pilnībā aizsargāti no trešo personu piekļuves, tie netiek tiražēti, pārdoti vai kā citādi nodoti tālāk. Jūsu dati tiek apstrādāti, uzglabāti un izmantoti saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu (https://likumi.lv/doc.php?id=4042).

2. Autortiesības

 Mājas lapas lietotājs bez autoru rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt vai izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz mājas lapas saturu, tai skaitā arī izstrādāto dizainu un programmas kodu. Mājas lapas lietotājs drīkst izmantot informāciju bez autoru rakstiskas atļaujas tikai gadījumā, kad izmantotā informācija tiks izmantota nekomerciāliem nolūkiem, saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību normām par autortiesībām: www.likumi.lv 

3. Apmaksa

 Visas cenas mājas lapā ir norādītas iekļaujot visus nodokļus atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanas prasībām. Pasūtījuma izpilde tiek uzsākta tikai pēc rēķina apmaksas saņemšanas. Lai izvairītos no pārpratumiem, maksājuma mērķī obligāti jānorāda rēķina numurs.

4. Piegāde

 Visus produktus, kurus Jūs iegādājaties mājas lapā Gabe.lv, varat saņemt izvēloties piegādi, kuru nodrošinam, izmantojot piegādes uzņēmumu pakalpojumus.

5. Noteikumu maiņa

 Mājas lapas Gabe.lv administrācija patur tiesības jebkurā laikā, pēc saviem ieskatiem, veikt izmaiņas noteikumos bez iepriekšēja brīdinājuma. Noteikumu izmaiņas stājas spēkā no brīža, kad tās ir publicētas mūsu mājas lapā www.gabe.lv

Distances līgums

     Šis distances līgums, pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10.pantu (stājies spēkā 28.05.2014.) un Ministru kabineta noteikumiem Nr.255 „Noteikumi par distances līgumu” (stājies spēkā 13.06.2014.), tiek noslēgts starp Saimnieciskās darbības veicēju, turpmāk tekstā – Pārdevējs, no vienas puses, un Pircējs – fiziska persona, no otras puses, par saistībām, kas rodas Pircējam pasūtot vienu vai vairākas, vienādas vai atšķirīgas Preces, turpmāk tekstā - Prece, par to samaksājot rēķinā norādīto Preces cenu, bet Pārdevējam apstiprinot Preces pasūtījumu un nodrošinot Preces piegādi uz Pircēja norādīto piegādes adresi.

1. Pasūtījuma noformēšanas kārtība

 • Pircējs patstāvīgi noformē Preču pasūtījumu, pilnībā iepazīstoties ar mājas lapā www.gabe.lv izvietoto informāciju par Preci, arī ar šī līguma un piegādes nosacījumiem (sadaļa apmaksa un piegāde), un nosūta to Pārdevējam, norādot savus personas datus, piegādes veidu un adresi, un bankas rekvizītus.

 • Pārdevējs pēc Pircēja pasūtījuma saņemšanas 1 (vienas) darba dienas laikā apstiprina to, elektroniski nosūtot Pircējam rēķinu ar visiem nepieciešamajiem Pārdevēja bankas rekvizītiem, lai Pircējs varētu veikt samaksu par pasūtījumu.

2. Preces cena un apmaksas kārtība

 • 2.1. Preces cena ir vērtība, par kādu Pārdevējs pārdod Preci Pircējam.

 • 2.2. Ja pie attiecīgās Preces ir norādīta tās minimālā cena („sākot no EUR”), kuras apmērs ir atkarīgs no Preces īpašībām, tad precīzu Preces cenu Pārdevējs norāda apstiprinājuma piedāvājumā.

 • 2.3. Pircējs pēc vienošanās ar Pārdevēju Preces apmaksu veic Euro valūtā (EUR), pamatojoties uz Pārdevēja sastādīto rēķinu, uz Pārdevēja norādīto bankas kontu 7 (septiņu) kalendāro dienu laikā no rēķina saņemšanas dienas.

 • 2.4. Par samaksas dienu tiek uzskatīta diena, kad rēķinā norādītā naudas summa ir ienākusi Pārdevēja bankas kontā.

3. Pasūtījuma izpildes kārtība

 • 3.1. Pasūtījuma izpilde tiek uzsākta ar brīdi, kad Pārdevējs ir apstiprinājis pasūtījumu un Pircējs ir veicis pilnu Preces apmaksu.

 • 3.2. Pasūtījuma izpildes termiņš ir atkarīgs no izvēlētās Preces kategorijas, bet ne vairāk kā 1 (vienas) nedēļas no pasūtījuma apstiprināšanas dienas.

 • 3.3. Pasūtījums tiek uzskatīts par izpildītu brīdī, kad Prece faktiski tiek nodota Pircējam: 

               3.3.1. ja pasūtījumā norādītajā piegādes laikā Pircējs vai tā pilnvarotais pārstāvis neatrodas iepriekš norādītajā piegādes adresē, Prece tiek atgriezta          Pārdevēja noliktavā, un atkārtotā piegāde Pircējam ir jāapmaksā saskaņā ar norādītajiem piegādes tarifiem

                3.3.2. ja Pārdevējs ir veicis divus atkārtotus piegādes Pasūtījumus uz Pircēja norādīto adresi iepriekš norādītajā laikā, bet Pircējs vai tā pilnvarotais pārstāvis nav bijis sastopams norādītajā adresē un laikā, Pārdevēja saistības tiek uzskatītas par izpildītām. Pārdevējam ir tiesības atteikt turpmākas piegādes iespējas, un Pircēja pienākums ir pašam ierasties Pārdevēja noliktavā un saņemt Preci.

 • 3.4. Pēc Pasūtījuma izpildīšanas Pārdevēja saistības pret Pircēju tiek uzskatītas par izpildītām.

 • 3.5. Īpašuma tiesības uz Preci un ar to saistītā atbildība pāriet no Pārdevēja pie Pircēja Preces nodošanas brīdī.

4. Pušu tiesības un pienākumi

4.1. Pārdevējs apņemas

 • 4.1.1. pārdot Preci un piegādāt to saskaņā ar pasūtījumu

 • 4.1.2. sniegt pilnīgu informāciju par Preci un tās ražotāju

 • 4.1.3. informēt (arī elektroniski) Pircēju par pasūtījuma izpildes nosacījumu izmaiņām, ja laikā, kamēr Pārdevējs izpilda pasūtījumu, mainās Preces piegādes termiņi

 • 4.1.4. izskatīt Pircēja pretenzijas saistībā ar Preci, pasūtījuma izpildes termiņiem vai kvalitāti saprātīgā termiņā, par to sniedzot Pircējam savu atbildi pēc būtības

 • 4.1.5. ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) dienu laikā atmaksāt Pircējam viņa faktiski veikto apmaksu par Preci, ja Pārdevējs nevar izpildīt pasūtījumu atbilstoši tā nosacījumiem un Pircējs nav devis piekrišanu to izmaiņām

 • 4.1.6. Pircēja pasūtījumā norādītos personas datus, tajā skaitā bankas rekvizītus, izmantot tikai saistībā ar rēķina sastādīšanu par pasūtījuma apmaksu un pasūtījuma izpildi

4.2. Pārdevējam ir tiesības

 • 4.2.1. pēc pasūtījuma saņemšanas telefoniski sazināties ar Pircēju, lai precizētu pasūtījumā norādīto informāciju par izvēlēto Preci vai Pircēju neskaidrību gadījumā

 • 4.2.2. neuzsākt pasūtījuma izpildi, ja nav saņemta noteiktā apmaksa par Pircēja pasūtīto Preci

 • 4.2.3. nepieņemt pretenzijas par Preces neatbilstību un Preci saskaņā ar šī līguma 7.sadaļu, ja Precei ir vizuāli un/vai tehniski bojājumi, kas radušies Pircēja vainas dēļ un kas ierobežo Preces tālāku realizāciju un/vai atdošanu atpakaļ Preces ražotājam

 • 4.2.4. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji mainīt šī līguma saturu, nepārkāpjot spēkā esošo normatīvo aktu prasības. Šis nosacījums neattiecas uz tiem pasūtījumiem, kuri ir izpildes procesā. Izmaiņas stājas spēkā no brīža, kad tās ir publicētas mājas lapā www.gabe.lv.

4.3. Pircējs apņemas

 • 4.3.1. noformējot pasūtījumu, sniegt patiesu un precīzu informāciju par izvēlēto Preci un savus personas datus, lai Pārdevējs varētu izpildīt savas saistības pilnīgā apmērā, neskaidrību gadījumā elektroniski vai telefoniski vēršoties pie Pārdevēja pēc konsultācijas

 • 4.3.2. apmaksāt Preci saskaņā ar pasūtījumā un rēķinā norādīto Preces cenu

 • 4.3.3. pieņemt Preci pasūtījumā norādītajā piegādes termiņā

4.4. Pircējam ir tiesības

 • 4.4.1. saņemt Preci atbilstoši pasūtījumam

 • 4.4.2. saņemt atpakaļ samaksāto naudu par Preci, ja Pārdevējs nevar izpildīt pasūtījumu atbilstoši tā nosacījumiem un Pircējs nav devis piekrišanu to izmaiņām

 • 4.4.3. Preces garantijas termiņa laikā iesniegt pretenzijas par Preces kvalitāti

5. Preces kvalitāte un garantija

 • 5.1. Pārdevējs ir atbildīgs par Preces kvalitāti un piegādi atbilstoši pasūtījumam

 • 5.2. Puses vienojas, ka Preces garantijas laiks ir 24 (divdesmit četri) mēneši no dienas, kad Prece ir piegādāta Pircējam un nodota Pircējam lietošanā. Garantija ir spēkā, ja Pircējs ievēro Preces lietošanas noteikumus.

6. Pušu atbildība

 • 6.1. Puses par savu saistību izpildi ir pilnībā atbildīgas saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem

 • 6.2. ja šī līguma izpildes laikā kādai no Pusēm rodas kādi nepārvaramas varas šķēršļi, kas nepakļaujas Pušu ietekmei un kontrolei, tad tā Puse, kurai šie šķēršļi radušies, paziņo par to otrai Pusei, lai vienotos par tālāku rīcību

7. Atteikuma tiesības

 • 7.1. Atteikuma tiesības ir Pircēja tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma, nemaksājot Pārdevējam zaudējuma atlīdzību. Atteikuma nosūtīšana noteiktā termiņā izbeidz līgumu un atbrīvo Pircēju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot izmaksas, kas saistītas ar Preces atgriešanu Pārdevējam.

 • 7.2. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to aizpildītu, parakstītu un ieskenētu atteikuma vēstuli uz gabe@gabe.lv. Atteikuma vēstules veidlapa tiek izsūtītīta uzreiz pēc klienta pieprasījuma rakstot uz gabe@gabe.lv

 • 7.3. Pircēja pienākums ir 7 (septiņu) kalendāro dienu laikā pēc rakstveida atteikuma vēstules nosūtīšanas atgriezt Preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radušies saistībā ar Preces atgriešanu Pārdevējam, sedz Pircējs

 • 7.4. Izmantojot tiesības atteikties no Preces, Pircējs ir atbildīgs par Preces kvalitātes un vērtības saglabāšanu. Preces vērtības samazināšanās gadījumā, ja tā ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labticības principu, tai skaitā neievērojot lietošanas noteikumus. Pretējā gadījumā Pārdevējs patur tiesības Preci nepieņemt atpakaļ.

 • 7.5. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, tās ātri bojājas, ir ātri izlietojamas;
pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

 • 7.6. Pārdevējs pēc atteikuma vēstules un Preces saņemšanas nekavējoties, bet ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) kalendāro dienu laikā atmaksā Pircējam uz Pircēja norādīto bankas kontu to naudas summu, kura par Preci samaksāta. Pretējā gadījumā, ja Pārdevējs nav saņēmis atteikuma vēstuli un/vai Preci šī līguma noteiktajā kārtībā, Pārdevējs ir tiesīgs neatgriezt Pircējam tā samaksāto naudas summu par Preci.
8. Strīdu risināšanas kārtība

 Jebkurus strīdus un domstarpības, kas varētu rasties vai radīsies starp Pusēm šī līguma izpildes laikā, Puses risinās savstarpējo pārrunu ceļā. Ja vienošanās netiek panākta, strīdus jautājums tiek nodots izskatīšanai tiesas ceļā saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Privātuma politika

    Privātuma politikas mērķis ir sniegt fiziskai personai (pakalpojumu klientam) informāciju par personas datu apstrādes nolūku, apjomu, aizsardzību, apstrādes termiņu un datu subjekta tiesībām datu iegūšanas laikā, kā arī apstrādājot klienta personas datus. Īstenojot Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, ar ko tiek atcelta Direktīva 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula). Šajos noteikumos netiek ietverta informācija par citām mājaslapām, kuras publicē informāciju par www.gabe.lv vietni. Lai apskatītu citu mājaslapu privātuma politiku, apskatiet šo vietņu lietošanas noteikumus.

1. Datu pārzinis un tā kontaktinformācija

1.1. Personas datu apstrādes pārzinis ir Saimnieciskās darbības veicēja - Lāsma Medne-Grišule. Uzdot jautājumus par personas datu apstrādi iespējams rakstot uz e-pastu: gabe@gabe.lv

2. Informācijas apkopošana

  Apmeklējot mājas lapu www.gabe.lv iespējama sekojošas informācijas apkopošana:

 •  Jūsu IP adrese;
 • Interneta pārlūks un ierīces veids (dators, viedtālrunis u.c.), kas tiek izmantots;
 • Datums un laiks, kad esat apmeklējis mājas lapu;
 • Ja veicat personalizētu pasūtījumu - Jūsu augšupielādētie teksti un/vai bildes, kas satur personīgu informāciju, kā piemēram kontaktinformācija par Jums fotoattēlos un apsveikuma kartiņās.
 • Veicot atsauksmi par sniegto pakalpojumu vai ierakstot komentāru pasūtījuma sadaļā.
 •  Personīgā informācija, kas tiek sniegta sazinoties ar mums telefoniski vai ar e-pasta palīdzību.
 •  Jums ir iespēja nesniegt informāciju par sevi, bet lai veiktu pasūtījumus mājas lapā www.gabe.lv Jūsu dati ir nepiecieša pasūtījuma noformēšanai.

3. Personas datu aptrādes nolūki:

 • Lai tiktu veikta pasūtījuma, līguma izpilde un nodrošināts kvalitatīvs serviss;

 • Saglabātu, uzlabotu un administrētu mājas lapu www.gabe.lv;

 • Sniegtu informāciju par Jums interesējošiem produktiem un pakalpojumiem;

 • Uzlabotu, personalizētu mūsu mājaslapas lietošanu;

 • Uzlabotu mūsu komunikāciju ar Jums;

 • Atpazītu un izvairītos no krāpnieciskām darbībam;

 •  Veicinātu informācijas sistēmu un tīklu drošību;

 •  Labāk izprastu, kādiem nolūkiem klienti apmeklē mājaslapu un noteiktu darbības, kas jāveic efektivitātes un klientu ērtību uzlabošanai.

4. Klienta dati

4.1. Klients dod piekrišanu personas datu apstrādei, veicot pasūtījumu mājas lapā www.gabe.lv

4.2. Pēc klienta pasūtījuma veikšanas piekļuve personas datiem ir datu pārzinim un tikai noteiktām kompānijām, kas ir iesaistītas konkrētā pasūtījuma izpildē:

 • Veic pasūtījuma piegādi;
 • Saglabā datus un nodrošina datu drošību;
 • Apstrādā maksājumus;
 • Veic mārketinga analīzi;
 • Seko krāpnieciskām darbībām un to novēršanai;
 • Klientu apkalpošanas serviss.

4.3. Personas datu informācija, ja to pieprasa un atļauj likums, var tikt izsniegta Latvijas Republikas Tiesībsargājošajām iestādēm. 

5. Personas datu apstrādes ilgums

5.1. Personas datu apstrādes pārzinis apstrādā Klienta personas datus, kamēr pastāv kāds no minētajiem kritērijiem vai nosacījumiem:

5.1.1. Kamēr ar Klientu noslēgtais līgums ir spēkā (vairāk informācijas sadaļā - Lietošanas noteikumi);

5.1.2. Kamēr kādai no pusēm pastāv juridisks pienākums datu glabāšanai;

5.1.3. Klienta atsūtītie faili tiek dzēsti pēc klienta rakstiska lūguma uz e-pastu: gabe@gabe.lv

7. Mājas lapas apmeklējumi un sīkdatņu apstrāde

7.1. Personas datu apstrādes pārzinis izmanto sīkdatnes mājas lapā www.gabe.lv. Sīkdatņu lietošanas noteikumi skatāmi sadaļā - Sīkdatņu politika.

7.2. Mājas lapā www.gabe.lv var tikt ievietotas saites uz trešo personu interneta mājas lapām, kurām ir savi lietošanas noteikumi, par ko personas datu apstrādes pārzinis atbildību nenes.

8. Citi noteikumi

8.1. Personas datu apstrādes pārzinim ir tiesības veikt papildinājumus, grozījumus Privātuma politikā, padarot pieejamu Klientam tā aktuālo mājas lapas www.gabe.lv versiju.

Sīkdatņu politika

Kas ir sikdatnes un kapēc tās tiek lietotas?

    Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari u.c.) saglabā lietotāja gala iekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē utt.) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi. Lietotājs var atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

1. Obligātās sīkdatnes

  Šīs sīkdatnes ļauj brīvi apmeklēt un pārlūkot mājas lapu un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos.

2. Funkcionālās sīkdatnes

  Ar funkcionālajām sīkdatnēm vietne atceras lietotāja izvēlētos uzstādījumus, apmeklētās mājas lapas un veiktās izvēles, lai lietotājs varētu ērtāk lietot vietni. Šīs sīkdatnes glabājas lietotāja iekārtā pastāvīgi.

3. Analītiskās sīkdatnes

  Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru lietotājs izvēlas, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidatteikuma_veidlapa-gabe.docxrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarot to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti. Šīs sīkdatnes neveic lietotāja identifikāciju un tiek lietotas, lai uzlabotu mājas lapas darbību.

4. Mērķa (reklāmas) sīkdatnes

  Mērķa (reklāmas) sīkdatnes izmanto, lai apkopotu informāciju par lietotāja apmeklētajām tīmekļa vietnēm un piedāvātu tieši konkrētam lietotājam interesējošus pakalpojumus vai adresētu konkrētā lietotāja izrādītajai interesei atbilstošus piedāvājumus. Parasti šīs sīkdatnes ar vietnes īpašnieka atļauju atbilstoši norādītajiem mērķiem izvieto trešās personas, piemēram, Google Adwords. Mērķa sīkdatnes lietotāja galiekārtā tiek uzglabātas pastāvīgi.

5. Trešo personu sīkdatnes

  Trešo pušu sīkdatnes nosaka citas personas (uzņēmumi), kuru pakalpojumus izmanto vai kuru pakalpojumi ir saistīti ar mājas lapu www.gabe.lv . Piemēram, daloties ar mūsu mājas lapas saturu Facebook, Jūs nosūtat sīkdatnes no šīs tīmekļa vietnes. Trešo pušu sīkdatnes ir ārpus mājas lapas www.gabe.lv personas datu apstrādes pārziņa kontroles un par šīm sīkdatnēm vairāk var uzzināt, apmeklējot attiecīgās trešās personas interneta vietni.


Kā Jūs varat izvēlēties, kuras sīkdatnes apstiprināt, atspējot?

  Apmeklējot mājas lapu www.gabe.lv, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo ziņojuma logu, lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad to informācija tiek nodota trešajai personai. Attiecīgi, sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir lietotāja piekrišana. Ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Ņemiet vērā, ka atslēdzot noteiktas sīkdatnes mājas lapas darbība var būt nepilnīga, kā arī nevar atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām vietnes un mājas lapas pilnvērtīgas lietošanas nodrošināšana nav iespējama.

Izmaiņas Privātuma politikā un sīkdatņu lietošanā

  Personas datu apstrādes pārzinis patur tiesības jebkurā laikā mainīt privātuma politikas un sīkdatņu lietošanas noteikumus, publicējot tos mājas lapā www.gabe.lv sadaļā- Lietošanas noteikumi.

0
 .